Primer (rūgštinis gruntas) 10ml

Rūgštinis gruntas.
Tūris: 10ml

7,00 €
Su mokesčiais

Primer - rūgštinis gruntas nago paviršiaus nuriebalinimui ir dezinfekcijai, garantuojantis puikų dirbtinės medžiagos sukibimą su natūraliu nagu.

Svarbu! Primer visada naudojamas pirmo priauginimo metu ir probleminėms rankoms. Skystis tepamas tik ant Superbond. Ant paruošto nago be Superbond skysčio nenaudokite! Primer sudėtyje yra rūgšties turinčių ingredientų, todėl skystį tepkite saugiai galimose gelio atšokimo vietose, kad nepatektų ant odelių ir nesukeltų alerginių reakcijų.

Pastaba: Kiekvienos procedūros metu naudojant Senses gelius būtina naudoti Superbond skystį ir esant poreikiui Primer skystį. Kitų kosmetikos linijų skysčiai Senses geliams netinka. Norint gauti geriausius rezultatus rekomenduojame naudoti tik vienos linijos produkciją!

Įspėjimas: Šaltuoju metų sezonu siunčiami skysčiai(Primer; Superbond; Cleaner 3in1) gali užšalti. Šaltis priemonių savybėms nekenkia. Užšalusias priemones palikite atitirpti natūraliai kambario temperatūroje. Taip pat, sušąlęs skystis(ledas) gali deformuoti šepetėlį. Senses Nails už galimas šepetėlio deformacijas neatsako.

Specifinės nuorodos

Parsisiųsti

Primer SDL

Parsisiųsti (386.03k)

No customer reviews for the moment.

Write your review

Krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Krepšelis tuščias.

 

Populiariausios paieškos:

Mano paskyra

Neturite paskyros?
Sukurti paskyrą
4