Sakura Luxury

Rožinis statybinis gelis - Sakura.

Tūris: 15ml / 50ml

30,00 €
Su mokesčiais
Pasirinkite tūrį:
G113
Luxury Series
View all products of Luxury Series

Sakura – statybinis, švelniai rožinės spalvos gelis, skirtas nagų modeliavimui. Šis gelis yra klampus, savaime neišsilieja(stovintis vietoje), tad galima modeliuoti abiejų rankų nagus vienu metu ir taip sutrumpinti darbo laiką. Gelis naudojamas nagų modeliavimui, korekcijai, natūralių nagų sustiprinimui bei nulūžusio nago priauginimui. Sudėtyje nėra rūgšties turinčių ingredientų!

Svarbu! Sakura – vienfazis gelis, todėl papildomos bazės naudoti nereikia. Užtenka plonu sluoksniu gelį gerai įtrinti į paruošto nago paviršių(džiovinti lempoje nereikia) ir toliau formuoti nagus geliu. Gelis turi itin puikų sukibimą su nago paviršiumi, todėl gali būti naudojamas kaip bazė kitiems Senses geliams. Jei Sakura gelis naudojamas kaip bazė kitiems Senses geliamsįtrynus į nagų paviršių gelį reikėtų išdžiovinti lempoje ir tada formuoti nagus su norimu geliu.
Pastaba: Kiekvienos procedūros metu būtina naudoti Senses linijos Superbond skystį ir esant poreikiui Primer skystį. Kitų kosmetikos linijų skysčiai netinka. Norint gauti geriausius rezultatus rekomenduojame naudoti tik vienos linijos produkciją!

Polimerizacijos laikas:
UV lempoje – 2 min. (priklausomai nuo sluoksnio storio).
Hibridinėje lempoje – 60-90s (priklausomai nuo sluoksnio storio).

Specifinės nuorodos

Parsisiųsti

Sakura SDL

Parsisiųsti (313.57k)

No customer reviews for the moment.

Write your review

Krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Krepšelis tuščias.

 

Populiariausios paieškos:

Mano paskyra

Neturite paskyros?
Sukurti paskyrą
4