• −10%

Strong 210 + 120II (35K)

Mašinėlė manikiūrui, pedikiūrui ir nagų korekcijai Strong 210 + 120II (35K) – universalus ir galingas prietaisas tiek profesionalams, tiek darbui namuose! Rankenėlė - 35 tūkst. apsukų.

185,00 €
166,50 €
Nuolaida -10%
Su mokesčiais
st210
Saeshin
View all products of Saeshin

Mašinėlė manikiūrui, pedikiūrui ir nagų korekcijai Strong  210 + 120II (35K) – universali ir itin galingas prietaisas tiek profesionalams, tiek darbui namuose!

Patobulintas valdymo blokas su frezos antgaliu laikikliu ir tolygaus greičio reguliavimo rankenėle, kurios deka pasieksite itin tikslių darbo rezultatų.

Išskirtiniai privalumai:

  •        Pusiau automatinis antgalio fiksatorius – antgalio pakeitimas užtruks tik 3 sekundes! Mechanizmas tvirtai fiksuoja antgalį ir neleidžia jam prasisukti darbo metu.
  •        64W galingumas – itin galinga mašinėlė taps Jūsų nepamainomu draugu atliekant tiek manikiūrą, tiek pedikiūrą.
  •        Variklio aušinimas – Strong rankenėlė turi specialų oro įtraukimo mechanizmą, kuris aušina rankenėlės variklį. Rankenėlė neįkaista ir gali nenutrūkstamai veikti iki 12 valandų.
  •        Visiškai jokios vibracijos – rankenėlė neišleidžia absoliučiai jokios vibracijos antgaliui. Apdirbtas nag paviršius tampa idealiai lygus ir neturi „bangelių“.
  •        Reversas – mašinėlė turi sukimosi į abi puses funkciją, kas leidžia naudoti atbulinės eigos frezas.
  •        Mažas rankenėlės dydis – rankenėlę patogu laikyti be vargo bet kokio dydžio rankoje.
  •        Tolygus greičio reguliavimas nuo 0 iki 35000 apsukų.
  •        Apsauga nuo perkrovos – įmontuota automatinio išsijungimo perkrovos atveju funkcija apsaugo šią mašinėlę nuo gedimų.

Valdymo bloko techninė charakteristika:

Įtampa: AC100~110V 220~240V(50/60HZ)
Galia: 64W
Dydis: 13 x 5,9 x 7,1 cm

Rankenėlės techninė charakteristika:

Apsukos: 35 000 aps./min.
Antgalio dydis: 2.34mm(3/32")

KOMPLEKTACIJA: VALDYMO PULTAS, RANKENĖLĖ, RANKENĖLĖS LAIKIKLIS, PEDALAS, ĮKROVIMO LAIDAS.

SUTEIKIAMA 1 METŲ GARANTIJA.

100% ORIGINALUS PRIETAISAS. PAGAMINTA KORĖJOJE.

Dėmesio: Daugybė internetinių parduotuvių siūlo įsigyti įvairių elektros prietaisų daug pigiau nei rinkos kaina, tačiau dažnai toks sutaupymas apsisuka prieš vartotoją. Pasaulyje yra tik vos kelios gamyklos gaminančios elektros prietaisus grožio specialistams atitinkančius visus ES saugumo reikalavimus ir gamyboje naudojančios tik kokybiškas bei nekenksmingas medžiagas. Deja, didžiąją pasiūlos daugumą sudaro pigios ir nesertifikuotos šių prietaisų kopijos. Tokie prietaisai ne tik greitai genda, bet dažnai gali sukelti sveikatos sutrikimų. Savo ruožtu, Senses Nails įmonė dirba išskirtinai su sertifikuotomis ir patikimomis gamyklomis. Savo klientams garantuojame, jog mūsų pasiūloje esantys įrenginiai yra tik originalūs oficialių prekinių ženklų produktai, kurie atitinka visus keliamus saugumo reikalavimus. Linkime Jums sėkmingo naudojimo! Senses Nails

Specifinės nuorodos

No customer reviews for the moment.

Write your review

Krepšelis

Grįžti į parduotuvę

Krepšelis tuščias.

 

Populiariausios paieškos:

Mano paskyra

Neturite paskyros?
Sukurti paskyrą
4