Crystal Luxury

Itin skaidrus statybinis gelis.

Tūris: 15ml / 50ml

€28.00
Tax included
Tūris
G115
Luxury Series
View all products of Luxury Series

Crystal Ice – skaidrus ir negelstantis UV statybinis gelis. Puikiai tinka įlieto prancūziško dizaino modeliavimui (negelsta) ar „Elite“ korekcijai (išryškina įlietus dizainus) bei arkinių nagų priauginimui (puikiai laiko nagų arkas) . Pritaikytas darbui su formomis, tipsais bei žnyplėmis/nagų spaustukais. Gelis turi aukštą klampumą ir neskleidžia stiprios šilumos polimerizuojantis lempoje. Crystal Ice - savaime išsilyginantis ir itin tvirtas gelis, puikiai išlaikantis savo formą po polimerizacijos. Sudėtyje nėra rūgšties turinčių ingredientų!
Svarbu! Prieš naudojant Crystal Ice gelį nagų priauginimui, rekomenduojame plonu sluoksniu įtrinti SAKURĄ gelį į paruošto nago paviršių ir išdžiovinti lempoje. Tada formuokite nagą su Crystal Ice geliu. Šis derinukas apsaugos nuo galimų gelio atšokimų!
Pastaba: Kiekvienos procedūros metu būtina naudoti Senses linijos Superbond skystį ir esant poreikiui Primer skystį. Kitų kosmetikos linijų skysčiai netinka. Norint gauti geriausius rezultatus rekomenduojame naudoti tik vienos linijos produkciją!

Polimerizacijos laikas:
UV lempoje – 2 min.
Hibridinėje lempoje – 60-90s (priklausomai nuo lempos galingumo).

Specific References

Download

Crystal SDL

Download (3.65M)

No customer reviews for the moment.

Write your review

Shopping Cart

Back to shop

Cart is empty.

 

You can try some popular tags here:

Account

No account?
Create an Account Now
4