Naršydami "Senses" jūs sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą.
 • Sumažinta kaina
Elektrinės Frezos Nagams Strong 210 + 120II (35K) - Mašinėlė manikiūrui, pedikiūrui ir nagų korekcijai Strong 210 + 120II (35K)
 • Elektrinės Frezos Nagams Strong 210 + 120II (35K) - Mašinėlė manikiūrui, pedikiūrui ir nagų korekcijai Strong 210 + 120II (35K)

Strong 210 + 120II (35K)

185,00 EUR
166,50 EUR Sutaupote 10%
Su mokesčiais

Mašinėlė manikiūrui, pedikiūrui ir nagų korekcijai Strong 210 + 120II (35K) – universalus ir galingas prietaisas tiek profesionalams, tiek darbui namuose! Rankenėlė - 35 tūkst. apsukų.

Kiekis

 • Saugu, Greita ir Patogu Saugu, Greita ir Patogu
 • Aukščiausi aptarnavimo standartai Aukščiausi aptarnavimo standartai
 • Mus rekomenduoja 9 iš 10 klientų Mus rekomenduoja 9 iš 10 klientų

Mašinėlė manikiūrui, pedikiūrui ir nagų korekcijai Strong  210 + 120II (35K) – universali ir itin galingas prietaisas tiek profesionalams, tiek darbui namuose!

Patobulintas valdymo blokas su frezos antgaliu laikikliu ir tolygaus greičio reguliavimo rankenėle, kurios deka pasieksite itin tikslių darbo rezultatų.

Išskirtiniai privalumai:

 •        Pusiau automatinis antgalio fiksatorius – antgalio pakeitimas užtruks tik 3 sekundes! Mechanizmas tvirtai fiksuoja antgalį ir neleidžia jam prasisukti darbo metu.
 •        64W galingumas – itin galinga mašinėlė taps Jūsų nepamainomu draugu atliekant tiek manikiūrą, tiek pedikiūrą.
 •        Variklio aušinimas – Strong rankenėlė turi specialų oro įtraukimo mechanizmą, kuris aušina rankenėlės variklį. Rankenėlė neįkaista ir gali nenutrūkstamai veikti iki 12 valandų.
 •        Visiškai jokios vibracijos – rankenėlė neišleidžia absoliučiai jokios vibracijos antgaliui. Apdirbtas nag paviršius tampa idealiai lygus ir neturi „bangelių“.
 •        Reversas – mašinėlė turi sukimosi į abi puses funkciją, kas leidžia naudoti atbulinės eigos frezas.
 •        Mažas rankenėlės dydis – rankenėlę patogu laikyti be vargo bet kokio dydžio rankoje.
 •        Tolygus greičio reguliavimas nuo 0 iki 35000 apsukų.
 •        Apsauga nuo perkrovos – įmontuota automatinio išsijungimo perkrovos atveju funkcija apsaugo šią mašinėlę nuo gedimų.

Valdymo bloko techninė charakteristika:

Įtampa: AC100~110V 220~240V(50/60HZ)
Galia: 64W
Dydis: 13 x 5,9 x 7,1 cm

Rankenėlės techninė charakteristika:

Apsukos: 35 000 aps./min.
Antgalio dydis: 2.34mm(3/32")

KOMPLEKTACIJA: VALDYMO PULTAS, RANKENĖLĖ, RANKENĖLĖS LAIKIKLIS, PEDALAS, ĮKROVIMO LAIDAS.

SUTEIKIAMA 1 METŲ GARANTIJA.

100% ORIGINALUS PRIETAISAS. PAGAMINTA KORĖJOJE.

Dėmesio: Daugybė internetinių parduotuvių siūlo įsigyti įvairių elektros prietaisų daug pigiau nei rinkos kaina, tačiau dažnai toks sutaupymas apsisuka prieš vartotoją. Pasaulyje yra tik vos kelios gamyklos gaminančios elektros prietaisus grožio specialistams atitinkančius visus ES saugumo reikalavimus ir gamyboje naudojančios tik kokybiškas bei nekenksmingas medžiagas. Deja, didžiąją pasiūlos daugumą sudaro pigios ir nesertifikuotos šių prietaisų kopijos. Tokie prietaisai ne tik greitai genda, bet dažnai gali sukelti sveikatos sutrikimų. Savo ruožtu, Senses Nails įmonė dirba išskirtinai su sertifikuotomis ir patikimomis gamyklomis. Savo klientams garantuojame, jog mūsų pasiūloje esantys įrenginiai yra tik originalūs oficialių prekinių ženklų produktai, kurie atitinka visus keliamus saugumo reikalavimus. Linkime Jums sėkmingo naudojimo! Senses Nails

st210

Šiuo metu nėra atsiliepimų.

Priedai

Jums gali būti aktualu

8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: