Naršydami "Senses" jūs sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą.

Mūsų internetinėje parduotuvėje už prekes galite atsiskaityti vienu iš šių būdų:

1. Apmokėjimas banko pavedimu – tai išankstinis apmokėjimas, kai Pirkėjas, atsispausdinęs užsakymą ir elektroninės bankininkystes pagalba ar nuėjęs į artimiausią banko skyrių, perveda pinigus į www.senses.lt banko sąskaitą.

2. Grynaisiais pinigais prekes atsiimant „Senses Nails“ parduotuvėse Vilniuje: S. Žukausko g. 2 ir Sausio 13-osios g. 2Siųlome šiuos pristatymo būdus Jūsų užsakymams pristatyti:


1. Prekių pristatymas į artimiausią Lietuvos Pašto skyrių. Siuntos pristatymas užtrunka 1-2 darbo dienas. Visi užsakymai siunčiami kaip Pirmenybinės Registruotos siuntos, todėl tai saugus, pigus ir greitas būdas gauti savo užsakymą į Jums patogų Lietuvos Pašto skyrių. Kaina - nuo 1.65 Eur!

2. Prekių pristatymas į LP EXPRESS terminalus. Tankiausias ir plačiausias terminalų tinklas Lietuvoje: 80 terminalų 41 mieste itin patogiose vietose – šalia prekybos centrų, degalinių, miestų aikščių. Siuntas galite atsiimti Jums patogiu laiku Jums patogioje vietoje – 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Siuntos pristatomos kitą darbo dieną. Kaina - nuo 1,89 Eur!

3. Greitas prekių pristatymas kurjeriu tiesiai į namus. Visoje Lietuvoje siuntos gavėjams pristatomos kitą darbo dieną. Kurjeris susisiekia su Jumis tiesiogiai nurodytų kontaktiniu numeriu, todėl galite susitarti dėl Jums patogaus pristatymo laiko ir, jei pageidaujate, pakeisti pristatymo vietą. Galimybė atsiskaityti už prekes grynaisiais (taikoma 1,00 Eur priemoka). Kaina - nuo 2,55 Eur!

DĖMESIO užsienio klientams: Jeigu norite užsisakyti prekes į užsienio šalį, susisiekite su Senses Nails administracija el. paštu info@senses.lt, laiške surašykite pageidaujamas prekes su tiksliu gavėjo adresu ir pašto kodu. Deja, dėl tarptautinių siuntų įstatymų, skysčių į užsienio šalis nesiunčiame.


Užsisakius prekių už daugiau nei 60 Eur, siuntimas į bet kokį Lietuvos miestą jums nieko nekainuos!Prekių grąžinimas:

Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“.

Kokybiškos kosmetikos ir higienos prekės negali būti grąžinamos, tačiau jei gavote brokuotą, sugadintą ar netinkamos kokybės prekę (arba prekė buvo sugadinta ją pristatant), Jūs turite teisę grąžinti ją mums per 7 (septynias) darbo dienas nuo pristatymo dienos.

Grąžinamas prekes Jūs galite pristatyti adresu Sausio 13-osios g. 2, LT-04343 Vilnius darbo dienomis nuo 9.30 iki 18.00 valandos, arba atsiųsti šiuo adresu naudojantis kurjerio paslaugomis. Tuo atveju, kai „Senses“ parduotuvė neturi analogiškų prekių, ji grąžina Pirkėjui už prekę(es) sumokėtus pinigus. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

Prašymus ar skundus dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje – http://ec.europa.eu/odr/.