Naršydami "Senses" jūs sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą.

Gavus jūsų apmokėjimą darbo dienomis iki 15 val. ir šeštadieniais iki 12 val. jūsų užsakymas išsiunčiamas dar tą pačią dieną ir siunta Jus pasieks per 1-2 d.d.!

Užsisakius prekių už daugiau nei 60 Eur, siuntimas į bet kurį Lietuvos miestą jums nieko nekainuos!

Kodėl verta siųstis prekes iš Senses.lt:

  • Aptarnavimo kokybė! Ilgametė patirtis, leidžia mums užtikrinti aukščiausią Jūsų užsakymo aptarnavimo kokybę.
  • Pristatymo kokybė! Dirbame tik su patikimais siuntų pristatymo partneriais, todėl galite būti tikri, kad siunta Jus visuomet pasieks laiku.
  • Siuntos sekimas! Jūsų patogumui įdiegėme siuntų sekimo sistemą – siuntos kelią galite stebėti realiu laiku.

Prekių pristatymo būdai:


1. Prekių pristatymas į artimiausią Lietuvos Pašto skyrių. Siuntos pristatymas užtrunka 1-2 darbo dienas. Visi užsakymai siunčiami kaip Pirmenybinės Registruotos siuntos, todėl tai saugus, pigus ir greitas būdas gauti savo užsakymą į Jums patogų Lietuvos Pašto skyrių. Kaina - nuo 1.65 Eur!

2. Prekių pristatymas į LP EXPRESS terminalus. Tankiausias ir plačiausias terminalų tinklas Lietuvoje: 80 terminalų 41 mieste itin patogiose vietose – šalia prekybos centrų, degalinių, miestų aikščių. Siuntas galite atsiimti Jums patogiu laiku Jums patogioje vietoje – 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Siuntos pristatomos kitą darbo dieną. Kaina - nuo 1,89 Eur!

3. Greitas prekių pristatymas kurjeriu tiesiai į namus. Visoje Lietuvoje siuntos gavėjams pristatomos kitą darbo dieną. Kurjeris susisiekia su Jumis tiesiogiai nurodytų kontaktiniu numeriu, todėl galite susitarti dėl Jums patogaus pristatymo laiko ir, jei pageidaujate, pakeisti pristatymo vietą. Galimybė atsiskaityti už prekes grynaisiais (taikoma 1,00 Eur priemoka). Kaina - nuo 2,55 Eur!

4. Prekių atsiėmimas parduotuvėje: Nemokamas atsiėmimo būdas Vilniuje gyvenančioms ar viešinčioms pirkėjoms  prekių atsiėmimas vienoje iš Senses fizinių parduotuvių. Parduotuvių adresai: S. Žukausko g. 2, Žirmūnai ir Sausio 13-osios g. 2, Karoliniškės (nuorodą žemėlapyje galite rasti skiltyje „Apie mus“). Prekes atsiimti galima apmokėjus gautą sąskaitą pavedimu arba grynais atsiėmimo metu. 

DĖMESIO užsienio klientams: Jeigu norite užsisakyti prekes į užsienio šalį, susisiekite su Senses Nails administracija el. paštu info@senses.lt, laiške surašykite pageidaujamas prekes su tiksliu gavėjo adresu ir pašto kodu. Deja, dėl tarptautinių siuntų įstatymų, skysčių į užsienio šalis nesiunčiame.