Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su  Senses.lt  slapukų politika.

SUNUV Mini2 6W LED/UV

11,50€

su-1

UV/LED lempą gelinio lako ir gelio džiovinimui. 6W / 6 lemputės / Taimeris

Daugiau

Į išrinktuosius

UV/LED lempą gelinio lako ir gelio džiovinimui. 6W / 6 lemputės / Taimeris. Ši naujos kartos kišeninė lempa yra sukurta atsižvelgiant į šiuolaikinės moters poreikius. Itin mažas dydis ir galimybė krauti per USB jungtį - pagrindiniai šios lempos privalumai, kurie leidžia be vargo pasiimti ją į kelionę ar verslo išvyką. Šia lempą patogu džiovinti tiek rankų tiek kojų nagus. Dėka naujausios LED lempučių technologijos šios lempos kūrėjams pavyko prailginti tvarkingo veikimo terminą net iki 50 000 valandų! Šia lempą patogu džiovinti tiek rankų tiek kojų nagus.

Techninė charakteristika:

  •        Galingumas: 6W / 6 lemputės
  •        Laikmatis: 45, 60 sek.
  •        Dydis: 131mm x 67mm x 19mm
  •        Įtampa: 100-240V, 50/60Hz
  •        Spindulio bangos ilgis: 365+405nm
  •        Spalva: Balta
  •        Judesio daviklis: Ne

Prietaisas yra sertifikuotas Europos Sąjungoje ir atitinka visus saugaus naudojimo reikalavimus.

Prietaisui suteikiama 1 metų garantija.

Dėmesio: Daugybė internetinių parduotuvių siūlo įsigyti įvairių elektros prietaisų daug pigiau nei rinkos kaina, tačiau dažnai toks sutaupymas apsisuka prieš vartotoją. Pasaulyje yra tik vos kelios gamyklos gaminančios elektros prietaisus grožio specialistams atitinkančius visus ES saugumo reikalavimus ir gamyboje naudojančios tik kokybiškas bei nekenksmingas medžiagas. Deja, didžiąją pasiūlos daugumą sudaro pigios ir nesertifikuotos šių prietaisų kopijos. Tokie prietaisai ne tik greitai genda, bet dažnai gali sukelti sveikatos sutrikimų. Savo ruožtu, Senses Nails įmonė dirba išskirtinai su sertifikuotomis ir patikimomis gamyklomis. Savo klientams garantuojame, jog mūsų pasiūloje esantys įrenginiai yra tik originalūs oficialių prekinių ženklų produktai, kurie atitinka visus keliamus saugumo reikalavimus. Linkime Jums sėkmingo naudojimo! Senses Nails

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti atsiliepimą

SUNUV Mini2 6W LED/UV

SUNUV Mini2 6W LED/UV

UV/LED lempą gelinio lako ir gelio džiovinimui. 6W / 6 lemputės / Taimeris

Parašyti atsiliepimą

panašios prekės