Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su  Senses.lt  slapukų politika.

Sakura 50ml-GP113

27,00€

35,00€

GP113

Rožinis statybinis gelis skirtas nagų modeliavimui.

Tūris: 50ml.

Daugiau

-8,00€

Į išrinktuosius

Sakura – statybinis, švelniai rožinės spalvos gelis, skirtas nagų modeliavimui. Šis gelis yra klampus, savaime neišsilieja(stovintis vietoje), tad galima modeliuoti abiejų rankų nagus vienu metu ir taip sutrumpinti darbo laiką. Gelis naudojamas nagų modeliavimui, korekcijai, natūralių nagų sustiprinimui bei nulūžusio nago priauginimui. Sudėtyje nėra rūgšties turinčių ingredientų!

Svarbu! Sakura – vienfazis gelis, todėl papildomos bazės naudoti nereikia. Užtenką plonu sluoksniu gelį gerai įtrinti į paruošto nago paviršių(džiovinti lempoje nereikia) ir toliau formuoti nagus geliu. Gelis turi itin puikų sukibimą su nago paviršiumi, todėl gali būti naudojamas kaip bazė kitiems Senses geliams. Jei Sakura gelis naudojamas kaip bazė kitiems Senses geliamsįtrynus į nagų paviršių gelį reikėtų išdžiovinti lempoje ir tada formuoti nagus su norimu geliu.
Pastaba: Kiekvienos procedūros metu būtina naudoti Senses linijos Superbond skystį ir esant poreikiui Primer skystį. Kitų kosmetikos linijų skysčiai netinka. Norint gauti geriausius rezultatus rekomenduojame naudoti tik vienos linijos produkciją!

Polimerizacijos laikas:

UV lempoje – 2 min. (priklausomai nuo sluoksnio storio).

Hibridinėje lempoje – 60-90s (priklausomai nuo sluoksnio storio).

Kitos rekomenduojamos priemonės nagų priauginimui ar korekcijai:

Cleaner 3in1; Superbond(naudojamas visada); Primer(pirmojo priauginimo metu ar esant poreikiui).

Klientų komentarų kol kas nėra.

Parašyti atsiliepimą

Sakura  50ml-GP113

Sakura 50ml-GP113

Rožinis statybinis gelis skirtas nagų modeliavimui.

Tūris: 50ml.

Parašyti atsiliepimą

panašios prekės