Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su  Senses.lt  slapukų politika.

Kategorijos tituliniame puslapyje leidžia Jums pasirinkti produktų subkategorijas. Pasirinkus norimą subkategoriją, Jus pateksite į produktų, esančių toje subkategorijoje sąrašą. Toliau, galite pasirinkti bet kurį Jūsų ieškomą produktą ir nuspaude jo pavadinimą pateksite į jo užsakymo puslapį su daugiau nuotraukų ir pilnu aprašymu.

Pasirinkite norimą prekės kiekį ir įdėkite ją į krepšelį. Jūs galite dėti prekes į krepšelį neprisiregistravus, bet turite užsiregistruoti arba prisijungti prie savo paskyros norint užbaigti užsakymą.

Įsitikinkite, kad nurodėte savo tikslų gavėjo adresą ir pašto kodą (adresą rašykite su lietuviškais rašmenimis). Jeigu gyvenate mažoje gyvenvietėje, būtinai nurodykite savo rajoną, kaimą ir/ar gyvenvietės pavadinimą.

Jeigu norite užsisakyti prekes į užsienio šalį, susisiekite su Senses Nails administracija el. paštu info@senses.lt, laiške surašykite pageidaujamas prekes su tiksliu gavėjo adresu ir pašto kodu. Deja, dėl tarptautinių siuntų įstatymų, skysčių į užsienio šalis nesiunčiame.

Gavus jūsų apmokėjimą darbo dienomis iki 16val. arba šeštadieniais iki 12 val. jūsų užsakymas išsiunčiamas dar tą pačią dieną jūsų nurodytų adresu. Visą informacija apie išsiųstą siuntą kartu su siuntos sekimo numeriu Jūs gausite savo nurodytu el. paštu. 

Mes galime priimti tik tokį prekių grąžinimą, kai siunta ar produktas buvo pažeistas dėl mūsų pačių kaltės. Tokiu atveju, mes kompensuosime atgalinio siuntimo išlaidas ir sugadinta prekę pakeisime nauja arba analogiška. Mes negalime kompensuoti prekių užsakytų pirkėjo per klaidą, ne ten išsiųsto užsakymo pirkėjui nurodžius neteisingą/ne pilną adresą ar dėl kitos pirkėjo klaidos.

Mes negalime garantuoti, kad Jūs gausite produktą identiškos spalvos kurią Jūs matote savo monitoriuje. Jūsų matoma spalva priklauso nuo kompiuterio monitoriaus nustatymų, tad originali dažų spalva gali skirtis nuo vaizduojamų.

Jeigu turite klausimų susijusių su mūsų produktų naudojimu arba užsakymais Senses.lt internetinėje parduotuvėje, susisiekite su mumis el. paštu info@senses.lt (atsakome per 24 val.) arba telefonu +370 678 74240 (d.d. nuo 9 iki 17 val.).